Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA 2021 OBLASTNÍ CHARITY BLANSKO

TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA 2021 OBLASTNÍ CHARITY BLANSKOsb.jpg

Milí přátelé Tříkrálové sbírky,

 

už 21. rokem přinášíme do obcí a měst v okrese Blansko zvěst o narození Krista při tříkrálovém koledování. I Tříkrálovou sbírku ovlivňuje epidemiologická situace, v níž protiepidemický systém – PES v 5. stupni nedovoluje klasickou koledu.

Na našich webových stránkách www.blansko.charita.cz/trikralovasbirka2021 a Facebooku charitablansko jsme pro vás připravili online koledu, v níž se pokusíme do vašich domovů přinášet radost z tříkrálového požehnání. Současně hledáme i způsob, jak přinést požehnání svěcenou křídou přímo na vaše dveře.

 V každé obci je umístěna kasička či kasičky (v obchodech, na obecních úřadech či v kostelích). Už od 1. ledna však mohou lidé sbírku podpořit přes bankovní účet 66008822/0800, VS 77706000, pomocí QR kódu, který najdou na našich webových stránkách www.blansko.charita.cz/trikralovasbirka2021 a prostřednictvím online kasičky na www.trikralovasbirka.cz, kde je důležité zadat název vašeho města či obce, aby peníze přišly Charitě Blansko.

Pokud bude epidemiologická situace příznivější, může být klasická koleda za dodržení přísných opatření obnovena. Termín koledování byl mimořádně prodloužen od 1. do 24. ledna 2021

Velmi děkujeme za vaši podporu,

 

Ing. Pavel Kolmačka

ředitel Charity Blansko