Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuality

Aktuality


Upozornění pro zájemce na Adventní koncert Bratislava

Datum konání: 3. 12. 2017

UPOZORNĚNÍ pro zájemce: Z důvodů velkého zájmu je počet volných míst omezen na 20. Přihlášky prosím podávejte nejpozději do 1.11.2017. Platba bude vybírání ihned při přihlášení, v případě neúčasti se platba nevrací !

Více informací na www.chrudichromy.cz


Publikováno dnes v 12:41

Adventní BRATISLAVA a čokoládovna HAUSWIRTH

Datum konání: 3. 12. 2017

Pojeďte s námi načerpat vánoční atmosféru

Odjezd v ranních hodinách (přesný čas bude upřesněn) z Chrudichrom přes Boskovice, Blansko a Brno do rakouského městečka Kitsee, kde zdarma navštívíme čokoládovnu HAUSWIRTH. Seznámíme se zde s výrobou celosvětově proslulých čokoládových výrobků. V prodejní části budeme moci ochutnat každý druh těchto dobrot a zakoupit mikulášské, vánoční figurky a jiné čokoládové výrobky za výhodné ceny. Poté přejedeme do Bratislavy, kde bude následovat prohlídka města s paní průvodkyní (Bratislavský hrad, Hlavní náměstí, Michalská věž a jiné). Osobní volno. Bratislava je kouzelným městem zejména v době vánoční. Necháme se zlákat jejími proslulými vánočními trhy s bohatým svátečním programem a budeme moci využít možnosti zabruslit si přímo pod vánočním stromem. Na vánočním trhu v Bratislavě nabízí každý rok své produkty také Spolek historických řemeslných cechů. Kromě výrobků cechu kovářů, hrnčířů a sklenářů jsou také v nabídce ušlechtilé produkty výrobců parfémů. Exkluzivní sortiment tradičních vánočních pokrmů a nápojů - cikánská pečeně, zelňačka, sádlový chléb s cibulí, pogáče, husí a zelné lokše, medovníky, punč, víno nebo grog - tím vším vás pohostí předvánoční Bratislava. Návrat ve večerních hodinách.

Cena za osobu: 495 Kč ( příspěvek obce pro občany obce Chrudichromy 300 Kč/osoba )
Doplatek za osobu: 195 Kč ( cena pro občany obce Chrudichromy )

UPOZORNĚNÍ: Z důvodů velkého zájmu je počet volných míst omezen na 20. Přihlášky prosím podávejte nejpozději do 1.11.2017. Platba bude vybírání ihned při přihlášení, v případě neúčasti se platba nevrací !

Cena zahrnuje: autobusová doprava, služby průvodce, cestovní pojištění
Cena nezahrnuje: případné vstupné
 
Martin Sychra / 724 527 796 / mistostarosta@chrudichromy.cz
Petr Koudelka / 736 484 634 / koudelka@kp-design.cz
 
 
Detail zájezdu:
 

Publikováno 18. 10. 2017 21:42

Zřízeno úložiště pro fotografie z akcí

Datum konání: 1. 2. 2015

Zřídili jsme pro Vás datové úložiště fotek. Kdokoliv budete mít zájem poskytnout jakékoliv fotečky z akcí, které proběhli nebo budou probíhat, prosím o zaslání zprávy na e-mail: galeriech@gmail.com. Na vaši uvedenou kontaktní e-mailovou adresu odešleme přístupy k datovému úložišti.

Fotky budou využity pro zveřejnění na webu obce Chrudichromy k prezentaci jednotlivých akcí. 

Veškeré dotazy prosím směrujte na: Petr Koudelka / e-mail: galeriech@gmail.com


Publikováno 1. 2. 2015 19:49